top of page
Wibroprasa MWP 05 bis - jest przeznaczona do produkcji płyt "JOMB" oraz wszelkich wyrobów betonowych od wysokości 40- 350mm.
Formowanie odbywa się za pomocą wibroprasowania na paletach drewnianych o wymiarach 50 x 850 x 1150 mm. Źródłem wibracji jest stół wibracyjny o wymiarach 750 x 1000 mm z dwoma elektrowibratorami. Siłą powodującą prasowanie jest docisk stempla wyposażonegododatkowo w dwa siłowniki i dwa elektrowibratory.

Sterowanie wibroprasą odbywa się za pomocą pilota sterującego, co daje możliwość ingerencji obsługującego w proces formowania i przebiegu produkcji na każdym jego etapie. Układ hydrauliczny wyposażony jest w pompę hydrauliczną 25l/min napędzaną przez silnik elektryczny o mocy 4 kW. Siłowniki hydrauliczne sterowane są za pośrednictwem elektrozaworów. Różnego rodzaju formy mogą być dostarczane na dodatkowe zamówienie. Wymiana formy jest łatwa i odbywa się w czasie około 60 minut. Uruchomienia dokonuje producent (tylko na terenie Polski).

odbiornik 1.png

Odbiornik łańuchowy

Współpracuję z wibroprasą MWP 05 bis oraz ze spiętrzarką MS-1. Zapewnia łagodniejsze przemieszczenie wyrobów na blacie produkcyjnym gotowych do sztaplowania. Po dojazdu blatu do wyłącznika krańcowego odbiornik wyłącza się i jednocześnie załącza spiętrzarkę MS-1.
spiętrzarka.png

Spiętrzarka MS-1

Służy to sztaplowania gotowych wyrobów. Działa w pełnym automacie oraz umożliwia sztaplowanie na dwa rzędy. Maksymalna wysokość sztaplowania wynosi 1.6m.
bottom of page