Wibroprasa MWP 05 BIS ze spiętrzarką do płyt "JOMB"

Wibroprasa MWP 05 BIS z podajnikiem palet i spiętrzarką.

Wibroprasa MWP 05 bis - jest przeznaczona do produkcji płyt "JOMB" oraz wszelkich wyrobów betonowych od wysokości 40-300mm. 

Formowanie odbywa się za pomocą wibroprasowania na paletach drewnianych o wymiarach 50 x 850 x 1150 mm.

Źródłem wibracji jest stół wibracyjny o wymiarach 750 x 1000 mm z dwoma elektrowibratorami.
Siłą powodującą prasowanie jest docisk stempla wyposażonego
dodatkowo w dwa siłowniki i dwa elektrowibratory.

Sterowanie wibroprasą odbywa się za pomocą pilota sterującego, co daje możliwość ingerencji obsługującego w proces formowania i przebiegu produkcji na każdym jego etapie.

Układ hydrauliczny wyposażony jest w pompę hydrauliczną 25l/min napędzaną przez silnik elektryczny o mocy 4 kW. Siłowniki hydrauliczne sterowane są za pośrednictwem elektrozaworów.

 

Różnego rodzaju formy mogą być dostarczane na dodatkowe zamówienie. Wymiana formy jest łatwa i odbywa się w czasie około 60 minut. 
Uruchomienia dokonuje producent (tylko na terenie Polski).

 

                    

mwp 05 bis 1.png
odbiornik 1.png

Odbiornik łańuchowy - współpracuję z wibroprasą MWP 05 bis oraz ze spiętrzarką MS-1. Zapewnia łagodniejsze przemieszczenie wyrobów na blacie produkcyjnym gotowych do sztaplowania. Po dojazdu blatu do wyłącznika krańcowego odbiornik wyłącza się i jednocześnie załącza spiętrzarkę MS-1.

Spiętrzarka MS-1- Służy to sztaplowania gotowych wyrobów. Działa w pełnym automacie oraz umożliwia sztaplowanie na dwa rzędy. Maksymalna wysokość sztaplowania wynosi 1.6m.

spiętrzarka.png